UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / „Polskie znaczki pocztowe w Brazylii” – wystawa prac Rodrigo Nardotto

„Polskie znaczki pocztowe w Brazylii” – wystawa prac Rodrigo Nardotto

Brazylijski artysta Rodrigo Nardotto ponownie przyjeżdża do Warszawy, aby w Uczelni Vistula pokazać swoje prace. Ich wystawa odbędzie się w dniach 16-26 listopada.

Rodrigo Nardotto jest związany z Uczelnią Vistula od pięciu lat. W 2018 roku przyjechał do Polski, by na letnich kursach uczyć się języka angielskiego. Od tamtej pory regularnie wraca do Warszawy, pokazując swoje obrazy, z których wiele jest inspirowanych polską kulturą i tradycją.

Przed nami kolejna jego wizyta. W dniach 16-26 listopada Rodrigo Nardotto zaprezentuje w naszej uczelni prace, które powstały w 2021 r. pod hasłem „Polskie znaczki pocztowe w Brazylii”. Temat zrodził się, gdy artysta zobaczył znaczki pocztowe należące kiedyś do polskiej babki jednego z jego przyjaciół. Tak powstał cykl 24 obrazów.

Rodrigo Nardotto łączy technikę malarstwa akrylowego, suchej pasteli, farby olejnej oraz akwareli.

W swojej działalności koncentruje się na związkach Polski i Brazylii, których wzajemne wpływy zachodzą na wszystkich poziomach społecznych: kulturowym, rodzinnym, historycznym i kulturowym.

Wystawa prac Rodrigo Nardotto wpisuje się w misję Vistuli, uczelni otwartej i wrażliwej na kulturową oraz artystyczną różnorodność. Studenci i pracownicy pochodzą z ponad stu krajów, tworząc niezwykle energetyczną i barwną społeczność.

Wernisaż wystawy odbędzie się 15 listopada 2023 o godz. 13:00.

Serdecznie zapraszamy

„Polskie znaczki pocztowe w Brazylii” – wystawa
Początek: śr., 15 lis 2023, 13:00
Miejsce: Uczelnia Vistula, Stokłosy 3, Warszawa
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.