UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Podziękowania władz Warszawy i Ursynowa dla studentów Vistuli

Podziękowania władz Warszawy i Ursynowa dla studentów Vistuli

wolontariusz, pomoc, maseczka, na zewnątrz

Władze Warszawy i Ursynowa podziękowały studentom Vistuli za pomoc, której udzielili seniorom w trakcie pandemii COVID-19. Wiceburmistrz dzielnicy, Jakub Berent przekazał dyplomy na ręce przedstawicieli uczelnianych władz, rektora AFiB Vistula, profesora Wawrzyńca Konarskiego oraz profesor Teresy Skalskiej, dziekan wydziału Turystyki i Rekreacji SGTiH Vistula.

Wiosenną akcję pomocy seniorom Ursynowa koordynowały dr Maja Gasińska, prorektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula ds. studenckich oraz Karolina Zdrodowska z kierunku Architektura i jednocześnie radna Ursynowa.

To była wspaniała inicjatywa. Jej celem było zapewnienie bezpieczeństwa osobom z grup ryzyka, potencjalnie zagrożonych poważnym przebiegiem choroby przy ewentualnym zakażeniu koronawirusem. Opieką zostały objęte przede wszystkim osoby samotne, które nie mogły liczyć na wsparcie rodziny lub przyjaciół. Studenci Vistuli zaangażowali się w robienie seniorom zakupów. Dostarczali leki i żywność.

Jesteśmy z Was dumni. Dziękujemy i gratulujemy!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.