UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Orientation Day – dzień wprowadzający dla studentów.

Orientation Day – dzień wprowadzający dla studentów.

Początek: pt., 28 wrz 2018, 09:00
Koniec: pt., 28 wrz 2018, 17:00

Vistula wspiera nowych studentów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Robimy wszystko, by w nowym środowisku otoczyć ich opieką.

Każdy kraj, organizacja, czy społeczność ma swoje utarte ścieżki – dobrze znane i zwyczajowo przyjęte sposoby postępowania, drogi na skróty, które stają się powszechnym sposobem na załatwianie spraw. Dni wprowadzające pomogą odkryć zarówno te utarte ścieżki, jak i oficjalne procedury.

W programie jest zwiedzanie uczelni i miasta. Nowi studenci poznają miejsca, ludzi i zwyczaje. Otrzymają komplet informacji na temat funkcjonowania środowiska akademickiego oraz specyfiki życia społecznego. Dzięki temu będą mieli poczucie przynależności i łatwiej im będzie zawierać przyjaźnie.

Dzień wprowadzający pomaga poznać kulturę wydziału i całej uczelni oraz nawiązać relacje z pracownikami. Nowi studenci dowiedzą się jakie są oczekiwania i wymagania ze strony kadry naukowej, jakie są reguły dotyczące prezentowania wyników pracy i formy ich dostarczania. Zdobędą też wiedzę na temat możliwości uzyskania pomocy, kiedy i do kogo mogą się zwracać.

Dobrze przygotowani  i zorientowani studenci szybciej przyzwyczają się do życia akademickiego i studenckiego.

Zapraszamy serdecznie, 28 września 2018 r.

REJESTRACJA 

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.