DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Ogród życia. Wielki triumf studentów Architektury Vistuli

Ogród życia. Wielki triumf studentów Architektury Vistuli

ogród, architektura, projekt, infografika

Słynny rzymski filozof, pisarz i prawnik – Cyceron mówił: „Człowiek potrzebuje do życia bibliotek i ogrodów”.

Ogród to uosobienie piękna, ale również metafora ludzkiego życia ze wszystkimi jego elementami, również religią. Studenci II roku kierunku Architektura Akademii Finansów i Biznesu Vistula pięknie to ujęli w swoim projekcie „Ogród życia”, który powstał w ramach przedmiotu 'Landscape Architecture Design’ pod kierunkiem pani Zuzanny Bartman.

Praca Karoliny Beinarovica, Tetiany Humeniuk, Khaleda Ibrahima i Mohyi Mahmoud wygrała międzynarodowy konkurs z zakresu architektury krajobrazu w Ponte de Lima w Portugalii, którego motywem przewodnim są religie w ogrodzie.

Projekt naszych studentów ma być zrealizowany i będzie ważną częścią Międzynarodowego Festiwalu Ogrodów w Ponte de Lima. Będzie go można podziwiać od maja do października 2020 r.

Międzynarodowy Festiwal Ogrodów w Ponte de Lima jest jednym z najważniejszych tego rodzaju wydarzeń w Europie. To nie tylko wystawa, ale także prowokacja, wyzwanie i edukacja. Celem jest stałe podwyższanie świadomości ekologicznej społeczeństw. Festiwal jest prawdziwą szkołą ekologii.

Wszystkie wysłane na konkurs prace zostaną zaprezentowane na I piętrze naszej uczelni.

Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.