UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Ogród życia. Wielki triumf studentów Architektury Vistuli

Ogród życia. Wielki triumf studentów Architektury Vistuli

ogród, architektura, projekt, infografika

Słynny rzymski filozof, pisarz i prawnik – Cyceron mówił: „Człowiek potrzebuje do życia bibliotek i ogrodów”.

Ogród to uosobienie piękna, ale również metafora ludzkiego życia ze wszystkimi jego elementami, również religią. Studenci II roku kierunku Architektura Akademii Finansów i Biznesu Vistula pięknie to ujęli w swoim projekcie „Ogród życia”, który powstał w ramach przedmiotu 'Landscape Architecture Design’ pod kierunkiem pani Zuzanny Bartman.

Praca Karoliny Beinarovica, Tetiany Humeniuk, Khaleda Ibrahima i Mohyi Mahmoud wygrała międzynarodowy konkurs z zakresu architektury krajobrazu w Ponte de Lima w Portugalii, którego motywem przewodnim są religie w ogrodzie.

Projekt naszych studentów ma być zrealizowany i będzie ważną częścią Międzynarodowego Festiwalu Ogrodów w Ponte de Lima. Będzie go można podziwiać od maja do października 2020 r.

Międzynarodowy Festiwal Ogrodów w Ponte de Lima jest jednym z najważniejszych tego rodzaju wydarzeń w Europie. To nie tylko wystawa, ale także prowokacja, wyzwanie i edukacja. Celem jest stałe podwyższanie świadomości ekologicznej społeczeństw. Festiwal jest prawdziwą szkołą ekologii.

Wszystkie wysłane na konkurs prace zostaną zaprezentowane na I piętrze naszej uczelni.

Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.