UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / [ODWOŁANE] „Dzwony Majdanu”– spotkanie autorskie z Witalijem Portnikowem

[ODWOŁANE] „Dzwony Majdanu”– spotkanie autorskie z Witalijem Portnikowem

man
Początek: niedz., 19 maj 2019, 18:00
Koniec: niedz., 19 maj 2019, 20:00

Z powodu niedyspozycji Witalija Portnikowa dzisiejsze spotkanie zostało odwołane!

Przepraszamy za niedogodności!

___________________________________________

Dokąd zmierza dziś Ukraina, gdzie zaprowadzi ją nowy prezydent i jakie są szanse Kijowa w starciu z coraz bardziej agresywną Rosją?

Zapraszamy na spotkanie z Witalijem Portnikowem, znanym ukraińskim dziennikarzem i publicystą, przewodniczącym ukraińskiej części Polsko-Ukraińskiego Forum Partnerstwa i autorem książki „Dzwony Majdanu”.

Witalij Portnikow był członkiem i aktywnym uczestnikiem Euromajdanu -wielkiego ruchu społecznego związanego z falą manifestacji i protestów na Ukrainie w 2013 i 2014 roku. To był największy rewolucyjny zryw na Ukrainie od momentu uzyskania niepodległości w 1991 roku.

Dla jednych te protesty miały na celu integrację Ukrainy z Europą, drudzy demonstrowali przeciwko niesprawiedliwości, a trzeci – chcieli przede wszystkim dymisji ówczesnego prorosyjskiego prezydenta Wiktora Janukowycza. Portnikow podkreśla jednak, że najważniejszym celem Euromajdanu i ukraińskich rewolucji w ostatnich dziesięcioleciach była niepodległość.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

19 maja,  godz. 18.00 – 20.00, Aula 2A

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.