UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Obrona pracy doktorskiej mgr Wioletty Wieszczyckiej

Obrona pracy doktorskiej mgr Wioletty Wieszczyckiej

Początek: pon., 25 mar 2019, 14:00

Dziekan i Rada Wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr Wioletty Wieszczyckiej nt. „Znaczenie przepływu technologii i ochrony własności intelektualnej w rozwoju gospodarczym Republiki Korei”.

Praca mgr Wioletty Wieszczyckiej zawiera analizę procesu przekształceń opóźnionej surowcowo-rolnej gospodarki Korei Południowej w innowacyjną gospodarkę opartą na wiedzy. Autorka udokumentowała fundamentalny wpływ na te zmiany znaczących inwestycji w kapitał ludzki, rozwoju własnego zaplecza badawczo-rozwojowego i otwarcia na zewnętrzny transfer wiedzy.

Promotorem rozprawy mgr Wioletty Wieszczyckiej jest prof. AFiB Vistula, dr hab. Ryszard Michalski, a recenzji podjęli się: prof. dr hab. Joanna Kotowicz-Jawor z Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk oraz prof. dr hab. Lech Kurowski z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.

Obrona odbędzie się 25 marca 2019 r. o godz. 14:00 w gmachu uczelni przy ul. Stokłosy 3, w auli 7.

Rozprawa doktorska jest udostępniona do wglądu w Bibliotece Akademii Finansów i Biznesu Vistula przy ul. Stokłosy 3 w Warszawie.

Streszczenie i recenzje rozprawy zamieszczone są na stronie internetowej uczelni:

https://vistula.edu.pl/wp-content/uploads/2022/01/w-wieszczycka-recenzja-prof-j.kotowicz-jawor-8.01.2019-1.pdf
https://vistula.edu.pl/wp-content/uploads/2022/01/w-wieszczycka-recenzja-prof-l-kurowski-1.pdf

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.