UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Obrazy wojny w Ukrainie – wystawa VR „Through the war” poświęcona rosyjskim zbrodniom wojennym na Ukrainie

Obrazy wojny w Ukrainie – wystawa VR „Through the war” poświęcona rosyjskim zbrodniom wojennym na Ukrainie

Każdego dnia rosyjskie wojska dokonują zbrodni wojennych w Ukrainie. Niszczą cywilne obiekty i mordują ludzi, porywają dzieci. Filmy zrealizowane w technologii VR-360 i zdjęcia dokumentujące tę potworną tragedię będzie można zobaczyć w Uczelni Vistula na wystawie „Through the war”. 

Korzystając z okularów VR, odwiedzający wystawę zobaczą pięć miejsc, które niedawno zostały wyzwolone spod rosyjskiej okupacji: Buczę, Gostomel, Irpin, Borodyankę i Izyum.  

W ramach projektu zwiedzający mogą również dołączyć do spotkań i dyskusji panelowych z udziałem znanego psychologa wojskowego współpracującego z jednostkami w Bachmucie, Andrieja Kozinczuka oraz psychoterapeuty Olega Gukowskiego.  

Celem wystawy jest pokazanie codziennej walki Ukraińców o życie, godność, demokratyczne społeczeństwo i europejskie wartości, a także zebranie środków na wsparcie 67. Samodzielnej Brygady Zmechanizowanej – na amunicję, sprzęt oraz program rehabilitacji psychologicznej dla personelu wojskowego.

Wystawę przygotowała fundacja charytatywna „Save Country”, która wspiera personel wojskowy, weteranów i ich rodziny oraz dzieci wojny. 

Serdecznie zapraszamy w dniach od 30 marca do 8 kwietnia do holu głównego.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.