UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Nasza rektor, studentka i absolwentka nagrodzone!

Nasza rektor, studentka i absolwentka nagrodzone!

publiczność, wydarzenie, kamery, sala

Aż trzy statuetki trafiły do nas po gali MP Power Night. Nagrody branży eventowej zdobyły dr hab., prof. Jolanta Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji, studentka naszej uczelni Anastasiya Kyryllova oraz jej absolwentka Katerina Melnik.

Prof. Jolanta Żyśko zdobyła pierwszą nagrodę MP Power Awards – Power 12 w kategorii Meeting Planner Stowarzyszenie, przyznawanej za zlecanie i merytoryczny nadzór nad eventami, kongresami i seminariami. Doceniono jej etykę branżową i jakość współpracy. Kierowana przez prof. Żyśko SGTiR od dwóch lat jest m.in. gospodarzem największego wydarzenia branży eventowej w Polsce – Meetings Week Poland, regularnie organizuje też seminaria i konferencje naukowe i biznesowe.

Anastasiya Kyryllova, studentka Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji zwyciężyła w towarzyszacym MP Power Awards konkursie Młody Kreatywny Branży Eventowej 2017. Pokonała studentów z całej Polski, a w samym finale dwoje innych studentów naszej Grupy Uczelni Vistula. Tuż za nią na podium znaleźli się bowiem Magda Klimczyk z SGTiR oraz Paweł Tuszyński z Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Trzecią statuetkę – w konkursie Odkrycie Roku 2017 – zdobyła Katerina Melnik, absolwentka SGTiR, a obecnie Individual Sales & E-commerce Manager Sound Garden Hotel. Katerinę doceniono za kreatywność i zaangażowanie, które pozwoliło jej już teraz zaistnieć na arenie polskiej branży spotkań. W finale konkursu znalazła sie jeszcze jedna absolwentka SGTiR – Katarzyna Kalinowska.

Nagrody wręczono podczas gali MP Power Night 23 marca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Wydarzenie było finałowym eventem Meetings Week Poland 2018.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.