DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Nasza Rektor i absolwentki wyróżnione!

Nasza Rektor i absolwentki wyróżnione!

rozdanie nagród, scena, goście

Prof. Jolanta Żyśko, Rektor Szkoły Głównej Turystyk i Rekreacji została nominowana przez jury konkursu MP Power Awards w plebiscycie MP Power 12, w kategorii „Stowarzyszenia”.W tej dziedzinie wyróżniane są osoby niezwiązane bezpośrednio z biznesem eventowym, ale działające na rzecz branży, wspierające rozwój tego sektora.

To jednak nie koniec sukcesów. W tym roku, w konkursie towarzyszącym MP Power Awards – Kreatywny Roku Branży Eventowej, nominowane zostały nasze dwie absolwentki: Katarzyna Kalinowska i Katerina Melnik. Konkurs Kreatywny Roku Branży Eventowej powstał w celu wyróżnienia najlepszych kreatywnych oraz stworzenia profilu zwowdowego kreatywnego w branży eventowej.

Finał obu konkursów odbędzie się 23 marca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec (Trybuna Honorowa) w Warszawie, to także finałowe wydarzenie Meetings Week Poland 2018.

Serdeczenie gratulujemy i trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.