UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Nasi studenci z Bliskiego Wschodu obchodzili święto Nowruz

Nasi studenci z Bliskiego Wschodu obchodzili święto Nowruz

Początek: czw., 21 mar 2019, 10:00

21 marca jest szczególnym dniem dla mieszkańców krajów Centralnej i Wschodniej Azji. Gdy dzień zrównuje się z nocą, obchodzą oni święto Nowruz.

Samo słowo pochodzi z perskiego i oznacza Nowy Dzień. Święto symbolizuje nowe życie, płodność, przyjaźń i miłość.

Nowruz obchodzone jest od ponad pięciu tysięcy lat. Ludzie Wschodu poświęcają ten dzień rodzinie i przyjaciołom, okazują sobie wzajemny szacunek, życzą wszystkim pokoju, zdrowia i harmonii.  Przebierają się też i bawią.

Zabawa z okazji święta Nowruz odbyła się także w naszej uczelni. Zgromadziła studentów zarówno z Bliskiego Wschodu, jak i z Europy. Wzięli w niej również udział goście z ambasady Kazachstanu, Uzbekistanu oraz Kirgistanu. Były narodowe tańce i potrawy.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.