UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / ’More about Africa’ – seminarium studenckie w AFiB Vistula

’More about Africa’ – seminarium studenckie w AFiB Vistula

ilustration of Africa
Początek: śr., 17 kwi 2019, 16:00

Według szacunków Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego średni wzrost PKB Afryki, jako całości, będzie oscylował w granicach 6-7 procent rocznie przez następne 20 lat. Kontynent dynamicznie rozwija się, a potencjał tamtejszego rynku jest gigantyczny. Warto to wykorzystać.

Studenci Akademii Finansów i Biznesu Vistula zapraszają na seminarium „More about Africa”. Chcą przyciągać inwestorów do Afryki i przypomnieć afrykańskim studentom o ich wartościach narodowych.

Podczas jednej sesji trudno mówić o wszystkich afrykańskich krajach. To seminarium będzie więc poświęcone jedynie czterem z nich: Republice Południowej Afryki, Federalnej Republice Nigerii, Republice Rwandy i Republice Angoli. Na wstępie zostaną przedstawione najważniejsze informacje, a podczas panelu przewidziano dyskusję nt. historii, teraźniejszości i Unii Afrykańskiej.

Program przewiduje także występy artystyczne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

17 kwietnia 2019 r. o godz. 16:00, Aula 4

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.