UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Młodzież wrażliwa na środowisko

Młodzież wrażliwa na środowisko

Ogromnie nas cieszy, że w Uczelni Vistula studiuje młodzież wrażliwa na środowisko. Sukcesem zakończyła się akcja sprzątania parków i terenów zielonych na Ursynowie, która odbyła się 13 maja. Organizatorem był Club Center, a udział wzięli nasi fantastyczni studenci.

To była doskonała przygoda, której sprzyjała również dobra aura.

Uczestnicy akcji posprzątali teren kampusu, drogę z uczelni do parku im. Jana Pawła II i sam park. Studenci spotkali się z bardzo ciepłą reakcją okolicznych mieszkańców, którzy dziękowali za ich zaangażowanie. Niektórzy chcieli nawet dołączyć się do sprzątania terenów zielonych.

Na cele akcji zamówiony został potrzebny sprzęt, min. chwytaki do śmieci i kamizelki. Będzie można z nich skorzystać przy okazji kolejnej takiej akcji.

Sprzątanie parków i terenów zielonych to niezwykle pożyteczne działania na rzecz całej społeczności Ursynowa oraz środowiska naturalnego w myśl zasady „działaj lokalnie, myśl globalnie”.  Wrażliwość na otoczenie, na naturę, która nas otacza wiele o nas mówi. To od nas przecież zależy, w jakim świecie będziemy żyć.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.