UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / MBA w Turkusowym Przywództwie – nowatorski kierunek studiów podyplomowych w Akademii Finansów i Biznesu Vistula

MBA w Turkusowym Przywództwie – nowatorski kierunek studiów podyplomowych w Akademii Finansów i Biznesu Vistula

megafon, dłoń, turkus

Jeśli twoją pasją jest zarządzanie organizacjami, na pewno wiesz, że obecnie coraz więcej firm przechodzi z modelu hierarchicznego na horyzontalny, nazywany turkusowym. MBA w Turkusowym Przywództwie – studia podyplomowe – to odpowiedź Akademii Finansów i Biznesu Vistula na nowe trendy i twoje potrzeby.

MBA w Turkusowym Przywództwie – dla kogo?

MBA w Turkusowym Przywództwie to nowatorskie roczne studia podyplomowe, niestacjonarne, w języku polskim. Są kierowane do następujących grup:

  • młodzi menedżerowie, którzy chcą zdobyć nowe kompetencje i dynamicznie rozwijać karierę;
  • doświadczeni menedżerowie, którzy poszukują nowych możliwości rozwoju zawodowego;
  • właściciele firm;
  • osoby zarządzające, które chcą zdobyć formalne wykształcenie menedżerskie.

Studia podyplomowe MBA w Turkusowym Przywództwie przygotują cię do zarządzania z sukcesem organizacjami w zmieniających się warunkach. Zdobędziesz wiedzę i kompetencje, które pozwolą ci:

  • tworzyć organizację turkusową lub przygotować firmę i przeprowadzić ją przez zmiany;
  • budować samoorganizujące się zespoły i zaangażowanie w zespole;
  • tworzyć lub przekształcać organizację, aby funkcjonowała w oparciu o wartości i relacje;
  • podejmować decyzje w świecie VUCA i radzić sobie w sytuacjach konfliktów w organizacji.

Turkusowe Przywództwo– twój sukces w zarządzaniu

Studia podyplomowe MBA w Turkusowym Przywództwie budują kompetencje, które pozwolą ci wdrożyć ten model zarządzania w firmie. Otrzymasz przygotowanie teoretyczne i przejdziesz przez głęboki proces rozwojowy. Doświadczysz pracy w zespole turkusowym i będziesz uczył się na żywym organizmie. Poznasz narzędzia niezbędne do budowania zaangażowania, odpowiedzialności i zaufania w zespole, które przekładają się na efektywność pracy i umiejętność właściwego zarządzania energią.

W trakcie studiów będziesz pracował z mentorem. Zajęcia są praktyczne a warsztaty prowadzą wykładowcy ze świata nauki i biznesu z wieloletnim doświadczeniem, którzy z sukcesem wdrożyli lub wdrażają innowacyjne modele zarządzania w swoich organizacjach. Jest wśród nich m.in. prof. Andrzej Jacek Blikle oraz Marek Śliboda z firmy Marco.

Jeśli chcesz odnieść sukces w zarządzaniu, dołącz do nas!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.