UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Laury dla prof. dr hab. Elżbiety Biernackiej – wykładowczyni Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Laury dla prof. dr hab. Elżbiety Biernackiej – wykładowczyni Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula

rektor, wręczenie medalu, grupa

Prof. dr hab. Elżbieta Biernacka, wykładowczyni Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula została uhonorowana Medalem Instytutu Agronomicznego w Marymoncie.

Wyróżnienie zostało przyznane pani Profesor przez Senat Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego za wybitny wkład w rozwój nauk przyrodniczych w Polsce.

Prof. dr hab. Elżbieta Biernacka jest ekspertem z zakresu zagospodarowania terenów zdewastowanych. Jej zainteresowania badawcze koncentrują się na kształtowaniu środowiska ze szczególnym uwzględnieniem przestrzeni wykorzystywanej na cele turystyczno-rekreacyjne.

Medal został ustanowiony przez Senat Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2006 roku, w 190 rocznicę powołania Instytutu Agronomicznego w Marymoncie. Instytucja ta była pierwszą wyższą uczelnią rolniczą na ziemiach polskich, tworząc fundamenty późniejszej SGGW.

Medal Instytutu Agronomicznego w Marymoncie jest przyznawany osobom fizycznym i ośrodkom naukowym za wybitne osiągniecia w zakresie nauk przyrodniczych.

Serdecznie gratulujemy!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.