DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Kształcimy liderów! Absolwenci SGTiH Vistula nominowani do nagrody Odkrycie Roku MPI Poland 2018

Kształcimy liderów! Absolwenci SGTiH Vistula nominowani do nagrody Odkrycie Roku MPI Poland 2018

plakat, fotografie, konkurs, nominacje

Są młodzi, zdolni, kreatywni, pracowici i zaangażowani. Absolwenci Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawnej Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji) – Adrianna Roguska, Dmytro Moiseienko i Katarzyna Kalinowska zostali nominowani do prestiżowej nagrody Odkrycie Roku MPI Poland 2018. Zwycięzcę poznamy 22 marca podczas Gali MP Power Awards!

Konkurs Odkrycie Roku MPI Poland jest organizowany już po raz ósmy we współpracy z MeetingPlanner.pl. Jego celem jest wyróżnienie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy weszły do polskiej branży spotkań i wyróżniły się.

Adrianna Roguska zaczęła swoją przygodę w branży spotkań jeszcze podczas studiów magisterskich. Otrzymała wtedy szansę rozwoju na stanowisku Junior Project Managera w biurze podróży. Obecnie pracuje w agencji eventowej Ministry of Creativity na stanowisku Vice Minister of Creativity, realizując wydarzenia dla najbardziej wymagających klientów.

Adrianna przez rok pełniła funkcję przewodniczącej Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej „2B”. Nadal aktywnie wspiera studenckie inicjatywy, takie jak IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw.

Dmytro Moiseienko już na drugim roku studiów został zatrudniony w firmie Mazurkas Travel. Obecnie zajmuje stanowisko Technical Coordinator. Podczas studiów w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawnej Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji) był członkiem Kola Naukowego Turystyki Biznesowej „2B”. Brał udział w branżowych konkursach, a jego aktywność została szybko zauważona.

Katarzyna Kalinowska też zaczęła szukać swojego miejsca w branży w trakcie studiów. Próbowała swoich siły w Polskiej Izbie Turystyki, realizując jednocześnie duże projekty w Kole Naukowym Turystyki Biznesowej „2B” i łącząc to z pracą na stanowisku asystenta rektora w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa. Następnie trafiła do agencji eventowej El Padre – najpierw jako stażystka, a potem Junior Manager. Po roku awansowała na stanowisko Event Managera.

Docenienie przez MPI Poland naszych absolwentów i ich kompetencji to dla nas powód do radości i ogromnej satysfakcji.

MPI to silna i zróżnicowana społeczność profesjonalnych organizatorów spotkań, a gwałtowny rozwój branży uczynił z niej wiodące stowarzyszenie przemysłu spotkań, które dostarcza swoim członkom wiedzę i biznesowe kontakty oraz otwiera możliwości zawodowe.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.