UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Koronawirus w Europie – ważne zalecenia dla studentów i pracowników Vistuli

Koronawirus w Europie – ważne zalecenia dla studentów i pracowników Vistuli

grafika, plakat, koronawirus, mycie rąk

Rośnie liczba zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 w Europie. Zagrożenia nie wolno bagatelizować, ale także nie należy siać paniki.

Informację o tym, jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem można uzyskać przez całą dobę pod numerem telefonu 800 190 590.

Przypominamy, że najskuteczniejszą ochroną przed zachorowaniem jest przestrzeganie zasad higieny i unikanie osób chorych.

  • Unikaj kontaktu z osobami, które kaszlą i mają gorączkę.
  • Często i dokładnie myj ręce wodą i mydłem lub płynem dezynfekującym na bazie alkoholu.
  • Podczas kichania lub kaszlu używaj jednorazowych chusteczek higienicznych. Po użyciu wyrzuć chusteczkę i dokładnie umyj ręce.
  • Unikaj dotykania oczu, nosa i ust.
  • W przypadku infekcji górnych dróg oddechowych zostań w domu; poinformuj uczelnię o nieobecności drogą mailową.

Główny Inspektor Sanitarny odradza podróże do Chin, Włoch, Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu.

Osoby które mają gorączkę lub kaszel czy duszności i podróżowały ostatnio do zagrożonych regionów lub miały kontakt z takimi osobami powinny zgłosić się do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej: tel. 223-107-936 lub 223-107-904. Więcej: https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-dla-uczelni-wyzszych-w-zwiazku-z-ryzykiem-zawleczenia-na-obszar-polski-nowego-koronawirusa-sars-cov-2

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.