UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Konkurs “Spring for life” – głosujcie!

Konkurs “Spring for life” – głosujcie!

Konkurs fotograficzno-filmowy „Spring for Life” wszedł w kolejną fazę. Zgłoszone prace możecie oglądać już od teraz pod linkiem:

Na najciekawsze z nich głosujcie online.

Zasady głosowania są następujące:

• każdy student lub pracownik obu naszych uczelni ma jeden głos;
• można posługiwać się wyłącznie adresami mailowymi w domenie vistula.edu.pl;
• system do głosowania będzie czynny od 28 maja 2022 r., od godz. 0:01 do 2 czerwca 2022 r., do godz. 23:59;
• link do systemu głosowania znajduje się tutaj:

Podsumowanie głosowania i przyznanie nagród odbędzie się podczas Gali Konkursu 3 czerwca 2022r. o godz. 20:00 na platformie MS TEAMS.

Link do Gali znajdziecie tutaj:

Ideą konkursu Spring for Life jest promocja różnorodności kulturowej, wartości rodzinnych, rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz prezentacja twórczości studentów w dziedzinie fotografii i filmu. Chodzi o przedstawienie różnych tradycji związanych z wiosną.

Głosujcie! 😊

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.