UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Konkurs Lingwistyczny „Tłumacze na e-start”

Konkurs Lingwistyczny „Tłumacze na e-start”

Podnieś swoje kwalifikacje językowe i translatorskie. Weź udział w XI Konkursie Lingwistycznym „Tłumacze na e-start”. Konkurs jest przygotowany przez Agencję Tłumaczeń i Szkołę Języków Obcych. Na zwycięzców czekają nagrody.

Konkurs jest adresowany do studentów filologii angielskiej, niemieckiej lub kierunków pokrewnych, którzy chcą doskonalić się w dziedzinie tłumaczeń pisemnych. Celem jest zachęcenie ich do podnoszenia kwalifikacji językowych i translatorskich, ułatwienie wejścia na rynek pracy, zapoznanie się ze specyfiką tłumaczeń biznesowych z różnych branż oraz lepsze przygotowanie do późniejszej pracy przy realnych zleceniach.

Konkurs odbywa się zdalnie w dwóch etapach. Uczestnicy wykonują tłumaczenia w ustalonym przez organizatora darmowym programie online. Zabronione jest korzystanie z silników do tłumaczeń maszynowych typu Google Translate, DeePL lub podobnych.

Nagrodą główną są 3-miesięczne płatne praktyki zdalne w Agencji Skrivanek. Ich uczestnicy otrzymają realne zlecenia tłumaczeniowe, a ich prace będą oceniane przez opiekuna. Praktykanci na bieżąco będą otrzymywać informacje na temat swojej pracy i postępów. Taka forma szkolenia pozwala szybko wdrożyć się w pracę tłumacza freelancera i poznać sposób pracy profesjonalnej agencji translatorskiej.

Partnerem Konkursu Lingwistycznego „Tłumacze na e-start” jest kierunek Filologia Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Termin składania aplikacji zostaje wydłużony do 10 listopada br.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.