UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Koniec przygody studentów Vistuli w Dubaju

Koniec przygody studentów Vistuli w Dubaju

Polska, Dubaj, strój ludowy

Do Polski wrócili studenci Uczelni Vistula, którzy w ramach stażu obsługiwali Pawilon Polski podczas Światowej Wystawy Expo 2020 w Dubaju. Ich udział w tak prestiżowej imprezie był współfinansowany z funduszy europejskich, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja. Rozwój z następujących projektów:

  • Akademia Finansów i Biznesu Vistula: POWR.03.05.00-00-Z067/17 – Integrated Vistula of the Future;
  • Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula: POWR.03.05.00-00-Z076/17 – Tourism Education of the Future – kompleksowy program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji.

Partnerem Uczelni Vistula podczas EXPO 2020 w Dubaju była Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

W tym wyjątkowym projekcie stażowym wzięło udział 42 studentów pochodzących z Polski, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Rosji i Kirgistanu. Wcześniej przeszli kilkuetapowy proces rekrutacji.

Zakres ich działań obejmował między innymi:

  • prezentację ekspozycji;
  • kierowanie ruchem w pawilonie;
  • udzielanie informacji;
  • opiekę nad zwiedzającymi w nagłych przypadkach;
  • wsparcie programów regionalnych;
  • udział w wydarzeniach towarzyszących.

Stażyści zdobyli cenne doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Zyskali wiedzę o procesach integracyjnych, mechanizmach funkcjonowania gospodarki światowej i o różnych aspektach komunikacji międzynarodowej i międzykulturowej.

Zdobyli też doświadczenie w pracy z wymagającym odbiorcą. Poznali podstawowy warsztat dziennikarza, animatora kultury i animatora zajęć z dziećmi.

Podczas Expo 2020 studenci Uczelni Vistula promowali nie tylko nasz kraj, ale także uczelnię i polską naukę. Mamy nadzieję, że to wyjątkowe doświadczenie zaprocentuje w ich przyszłym życiu zawodowym, umocni pozycję na rynku i da odwagę.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uczestnictwa naszych studentów w tym spektakularnym wydarzeniu!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.