UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Konferencja VR Day – nowe trendy i wyzwania cyfrowego świata uczenia się i rozwoju

VR DAY, konferencja, plakat

Akademia Finansów i Biznesu Vistula została patronem 1. Edycji Międzynarodowej Konferencji VRDay. To jedyna w Polsce konferencja poświęcona praktycznym zastosowaniom technologii Virtual Reality.

Uczestnicy wydarzenia zdobędą wiedzę o trendach i wyzwaniach cyfrowego świata uczenia się i rozwoju. Dowiedzą się, m.in.: jak zwiększać efektywność biznesową firm i instytucji poprzez praktyczne wykorzystanie technologii VR, czy wspiera ona rozwój kompetencji miękkich, jak zwiększyć zaangażowanie i efektywność uczenia się z wykorzystaniem technologii VR oraz jak w trakcie pandemii w bezpieczny sposób wdrażać ludzi do pracy.

Technologia VR rozwija się bardzo dynamicznie i z każdym rokiem jest coraz popularniejsza. Prognozuje się, że wydatki na VR/AR do 2022 r. mogą sięgnąć 100 mld USD. Obecnie technologia jest z powodzeniem wykorzystywana m.in. w: edukacji, przemyśle, medycynie, architekturze, rozrywce, handlu, marketingu, wojsku.

Twórcą Konferencji VRDay jest iProVR – lider rynku w zakresie projektowania zaawansowanych aplikacji szkoleniowych w formule e-learning oraz doradca w zakresie cyfrowej transformacji uczenia się.

Konferencja jest adresowana do specjalistów odpowiedzialnych za rozwój i szkolenia oraz osób zainteresowanych technologiami szkoleniowymi.

Wydarzenie odbędzie się w formule online 29 czerwca 2021 w godz. 12:30-17:00. Zapraszamy do rejestracji.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej