UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Konferencja SGTiH Vistula „Turystyka w zrównoważonym rozwoju miast metropolitalnych” została przełożona

Konferencja SGTiH Vistula „Turystyka w zrównoważonym rozwoju miast metropolitalnych” została przełożona

warszawa, wieżowce, panorama, wieczór, centrum

Pandemia koronawirusa wpływa na wiele aspektów naszego życia, również na działania i plany zawodowe. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną i panujące ograniczenia, termin konferencji „Turystyka w zrównoważonym rozwoju miast metropolitalnych” został przełożony. Wstępnie planujemy zorganizować ją w drugiej połowie września 2020 r., o ile będzie to możliwe. Informacja o dokładnym terminie zostanie przekazana pod koniec czerwca. Jednocześnie informujemy o kilku zmianach organizacyjnych.

  1. Pandemia unaoczniła znaczenie turystyki jako czynnika rozwoju gospodarczego i ważny składnik jakości życia współczesnych społeczeństw. Jej skutki szczególnie silnie odczuli mieszkańcy miast, co skłania do zastanowienia się, jak wobec globalnych wyzwań zapewnić trwały rozwój turystyki, w pełni wykorzystując jej pozytywny wpływ na otoczenie i minimalizując zagrożenia. W związku z powyższym poszerzamy tematykę konferencji o problem pandemii i analizę jej oczywistego wpływu na rozwój turystyki. W sposób szczególny pragniemy się skupić na ocenie jej przewidywanych skutków oraz możliwości działań, mających na celu ochronę branży.
  2. W związku z planowanym przesunięciem daty konferencji i poszerzeniem jej zakresu merytorycznego wydłużeniu ulega termin rejestracji i zgłoszeń – do 31 maja 2020.
  3. Termin wniesienia opłaty konferencyjnej ulega przedłużeniu – do 15 czerwca
  4. Termin przesyłania artykułów ulega przedłużeniu – do 30 czerwca 2020; jednocześnie informujemy, że teksty złożone zgodnie z wcześniejszym terminem – do 30 maja 2020 – będą procedowane w pierwszej kolejności i zostaną przekazane do właściwych redakcji jeszcze przed wakacjami.

W razie pytań prosimy o kontakt: konfturystyczna@san.edu.pl

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.