UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Kompasy Vistuli – wielki konkurs dla absolwentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Kompasy Vistuli – wielki konkurs dla absolwentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula

absolwenci, grupa, biret, dyplom, vistula, uniwersytet, budynek

Miarą sukcesu uczelni są dokonania zawodowe absolwentów. To oni świadczą o jakości kształcenia i praktycznego przygotowania. Są jej najlepszymi ambasadorami, wskazując jednocześnie innym drogę rozwoju.

– Nasi absolwenci osiągają ogromne sukcesy – mówi dr hab. Jolanta Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. – Chcemy mieć z nimi kontakt, móc ich wspierać, docenić, i po prostu się nimi pochwalić. A jest kim! – dodaje. – Mam kontakt z wieloma z nich i widzę, jak się rozwijają, są doceniani w firmach, w których pracują, zdobywają nagrody branżowe i tworzą własne biznesy.

Właśnie z myślą o swoich polskich i zagranicznych absolwentach SGTiH Vistula organizuje konkurs „Kompasy Vistuli”. Jego celem jest wyłonienie i uhonorowanie osób, które odniosły znaczący sukces na polu zawodowym związanym z szeroko pojętą gościnnością, w pracy w sektorach takich jak: turystyka, hotelarstwo i HORECA, branża spotkań, zarządzanie sportem lub w innych sektorach.

„Kompasy Vistuli” zostaną przyznane w dwóch kategoriach:

  • Menedżer;
  • Przedsiębiorca.

Konkurs składa się z czterech etapów:

  1. I etap – otwarte zgłoszenia kandydatów – 03-10.03.2020 r.
  2. II etap – nominacje – 11-12.03.2020 r.
  3. III etap – przyjęcie nominacji i przesłanie dokumentów konkursowych – 13-19.03.2020 r.
  4. IV etap – wybór finalistów i laureatów – 20-25.03.2020 r.

Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 26 maja 2020 r., w Hotelu Novotel Warszawa Centrum, podczas wielkiej gali z okazji 10-lecia Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej 2B oraz Global Meetings Industry Day 2020.

Kandydatów do Konkursu można zgłaszać do 10.03.2020 r.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.