UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Kierunek Filologia w AFiB Vistula otrzymał pozytywną ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Kierunek Filologia w AFiB Vistula otrzymał pozytywną ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej

flagi, puchar, Hiszpania, Wielka Brytania

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej podjęło 3 września b.r. uchwałę o pozytywnej ocenie programowej na kierunku Filologia prowadzonym w Akademii Finansów i Biznesu Vistula na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu praktycznym.

Stwierdzono, że wszystkie wymogi określone w rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 12 września 2018 r. w sprawie kryteriów oceny programowej zostały spełnione.

Wysoko oceniono poziom zajęć dydaktycznych oraz zaangażowanie wykładowców w proces nauczania. Kadra wydziału zebrała pochwały za działalność managerską i popularyzatorską w zakresie kultury (literatura, film, teatr) oraz za doświadczenie w zakresie przygotowywania i prowadzenia egzaminów certyfikowanych z języków obcych ( TOEFL, TOEIC i in.).

Komisja, która wizytowała uczelnię stwierdziła, że AFiB Vistula jest uczelnią międzynarodową w pełnym tego słowa znaczeniu. Doceniony został mechanizm systematycznego i kompleksowego wsparcia studentów, a w szczególności zapewnienie studentom możliwości korzystania z nieodpłatnej pomocy i konsultacji lekarskiej.

Polska Komisja Akredytacyjna jest instytucja państwową, która działa na rzecz zachowania jakości kształcenia w ramach systemu szkolnictwa wyższego. Sprawdza, czy uczelnie spełniają warunki do prowadzenia studiów, weryfikuje programy nauczania, stan kadry akademickiej, infrastrukturę oraz system wsparcia studentów w procesie uczenia się, prowadzenia badań i wchodzenia na rynek pracy.

Gratulujemy!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.