UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Jak znaleźć pracę w czasie pandemii? Wirtualny proces rekrutacji bez tajemnic

Jak znaleźć pracę w czasie pandemii? Wirtualny proces rekrutacji bez tajemnic

mężczyzna, telefon, plakat

To prawda, że ​​pandemia zmienia gospodarkę i rynek pracy. To twoja szansa! Istnieją branże, które intensywnie szukają dziś pracowników. Wiele firm rekrutuje, jak nigdy dotąd.

Jeśli chcesz wiedzieć, którym sektorom koronawirus dodał skrzydeł i które firmy obecnie szukają pracowników, weź udział w webinarze (prowadzonym w jęz. angielskim), który Biuro Karier Uczelni Vistula i jego partner Teleperformance organizują 28 maja o godz. 16:00.

Podczas spotkania online nauczysz się skutecznych strategii poszukiwania pracy i ciekawych trików, z których możesz skorzystać. Dowiesz się, gdzie są największe możliwości. Poznasz sekrety wirtualnej rekrutacji.

Dowiesz się również:

  • gdzie szukać pracy podczas COVID-19;
  • na co zwrócić uwagę przy tworzeniu CV;
  • jakie informacje należy tam umieści, jak uniknąć oszustwa;
  • jak dbać o swój wizerunek online;
  • jak przygotować się do rozmowy online;
  • jakich pytań możesz się spodziewać podczas rozmowy rekrutacyjnej;
  • jak w rzeczywistości wygląda praca zdalna.
  • Dołącz do spotkania na platformie Zoom

https://teleperformance.zoom.us/j/92504082761

Serdecznie zapraszamy

28 maja 2020 r., godz. 16:00-17.00

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.