UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / IV. Bieg Erasmusa+. Dołącz do nas!

IV. Bieg Erasmusa+. Dołącz do nas!

obcokrajowcy, studenci, erasmus, miasto, selfie

Ruch to zdrowie, ale musi być bezpiecznie. IV. edycja Biegu Erasmusa+ przybierze wyjątkową formę e-biegu. Rywalizacja czteroosobowych drużyn będzie zdalna, na dystansie „jednej godziny”. Udział jest nieodpłatny, ale drużyny mogą wesprzeć podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach – młodych, niewidomych i niedowidzących sportowców.

Numer konta, na który można dokonać przelewu znajdziecie na stronie: www.laski.edu.pl/pl/numery-kont.

Zapisów na Bieg można dokonać na stronie głównej imprezy: www.erasmusplus.org.pl/bieg.

Organizatorzy zachęcają też wszystkich Erasmusowych biegaczy – i nie tylko ich – do obejrzenia i wykorzystania treningów ogólnorozwojowych i biegowych, realizowanych przez medalistkę olimpijską, mistrzynię świata, ambasadorkę Biegu Erasmusa, Oktawię Nowacką. Filmy są dostępne na kanale YouTube FRSE, a także na fanpage’u Biegu: www.fb.com/BiegErasmusa.

Bieg odbędzie się w dniach 15–17 października.

Zachęcamy do czynnego udziału w wydarzeniu!

WIĘCEJ: www.erasmusplus.org.pl/bieg

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.