UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Interaktywne studia online w Vistuli

Interaktywne studia online w Vistuli

laptop, wideorozmowa, lekcja, internet

Uczelnie Vistula prowadzą synchroniczne zajęcia online przy użyciu nowoczesnych aplikacji. Wykłady i ćwiczenia na żywo są interaktywne. Odbywają się zgodnie z planem – w określone dni i o określonej porze.

Pandemia zmusza do krytycznego myślenia, kreatywności, współpracy i zwinności. Ujawnia, że w pewnych sferach można działać zupełnie inaczej. Dotyczy to również kształcenia. Dlatego Uczelnie Vistula wykorzystują dziś aplikację Microsoft Teams, czyli interaktywną platformę, która pozwala kontynuować studia online. Wszyscy studenci i pracownicy mają do niej dostęp.

Teams i Platon – ćwiczenia i wykłady zgodnie z planem

Microsoft Teams jest bardzo ważnym wsparciem dla uczelnianej platformy e-learningowej Platon. To unikalne narzędzie, które daje możliwość prowadzenia zajęć na żywo – student i wykładowca mają ze sobą kontakt. Aplikacja pozwala nie tylko na komunikację w ramach grupy, ale także na łatwe udostępnianie wszystkich danych, które mogą być potrzebne dla poszczególnych studentów lub wykładowców – dokumenty tekstowe, arkusze Excela, prezentacje, ilustracje, zdjęcia czy pliki wideo. Ćwiczenia i wykłady odbywają się online zgodnie z planem, który obowiązywał wcześniej, a studenci są rozliczani z obecności.

Wspólnota online – #zostanwdomu

Uczelnia to wspólnota, której celem jest edukacja i rozwój kompetencji społecznych. Daje też opiekę i wsparcie. Dziś tę naszą wspólnotę musimy budować online. Nie mamy innego wyboru. W ekstremalnie trudnych warunkach tylko tak możemy kontynuować swoją misję i wspólnie odnieść sukces.

Zobacz więcej: 3 najważniejsze zasady, jak skutecznie uczyć online

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.