UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023 w Akademii im. A. Gieysztora w Pułtusku

Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023 w Akademii im. A. Gieysztora w Pułtusku

Rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula, dr hab. Wawrzyniec Konarski otworzył  9 października Nowy Rok Akademicki 2022/2023 w Akademii im. A. Gieysztora w Pułtusku, filii AFiB Vistula.

Inauguracja Nowego Roku Akademickiego jest niezwykle ważnym wydarzeniem dla całej społeczności akademickiej. To okazja do podsumowania minionego roku oraz przedstawienia planów na przyszłość. Uroczystość jest też wyjątkowym przeżyciem dla studentów rozpoczynających studia. Przed nimi otwiera się nowy, fascynujący etap życia.

Uczestników wydarzenia przywitał wybitny historyk, dr hab. Radosław Lolo, prof. AFiB Vitula – Dyrektor Szkoły Doktorskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula. W trakcie tej podniosłej uroczystości wystąpiła także dr Małgorzata Gogolewska-Tośka – Dziekan Wydziału Humanistycznego Akademii im. A. Gieysztora w Pułtusku.

Zgodnie z tradycją odbył się uroczysty akt Immatrykulacji. Wybitni studenci otrzymali zaś wyróżnienia. Wykład inauguracyjny „Meandry życia Marii Grzegorzewskiej – kobiety 2022 roku” wygłosił dr hab. Jacek Kulbaka, profesor Akademii Pedagogiki Specjalnej. Maria Grzegorzewska była twórczynią pedagogiki specjalnej w Polsce, wybitnym pedagogiem i psychologiem. Regularnie prowadziła badania z zakresu pedagogiki osób z niepełnosprawnościami.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.