UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Inauguracja Nowego Roku Akademickiego 2020/2021 w Akademii im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku – filii Akademii Finansów i Biznesu Vistula

Inauguracja Nowego Roku Akademickiego 2020/2021 w Akademii im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku – filii Akademii Finansów i Biznesu Vistula

rektor, fotografia, inauguracja

Drogie studentki, drodzy studenci,
planowana na 17 października inauguracja roku akademickiego 2020/2021 została odwołana z powodu wzrostu zachorowalności na COVID-19. Mając na uwadze zdrowie osób tworzących naszą uczelnianą społeczność nie mogliśmy podjąć innej decyzji. Mamy nadzieję, że w tej trudnej chwili wszyscy studenci, wykładowcy i pracownicy administracyjni Akademii będą wspierać się wzajemnie i pozostaną zdrowi.

Uroczystość inauguracji Nowego Roku Akademickiego 2020/2021 w Akademii im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku odbędzie się 17 października w Centrum Akademickim. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00.

Inauguracja nowego roku akademickiego jest wyjątkowym przeżyciem zwłaszcza dla studentów rozpoczynających studia. I właśnie ich chcemy szczególnie powitać.

To dla nich nowy etap i wielkie emocje. Zależy nam, aby w murach Akademii im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku czuli się jak najlepiej, aby w dobrej, przyjaznej atmosferze mogli zdobywać wiedzę i rozwijać się.

Nowych studentów powita dyrektor generalna Uczelni Vistula Barbara Smuk.

Tradycyjne przemówienie wygłosi rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula, profesor Wawrzyniec Konarski. Wystąpi także Dziekan Wydziału Humanistycznego, dr Małgorzata Gogolewska-Tośka. W programie uroczystości jest również wykład inauguracyjny dr. hab. Radosława Lolo, dyrektora Szkoły Doktorskiej AFiB Vistula, pt. ”Tradycje edukacyjne Pułtuska”.

W trakcie ceremonii nastąpi uroczysty akt immatrykulacji. Zabrzmi studencki hymn „Gaudeamus Igitur”.

Uroczystość odbędzie się 17 października w Centrum Akademickim przy ul. Mickiewicza 36B, sala 122:

  • 11:00 – 11:45 – I rok studiów I oraz II stopnia.

Zachowując dystans, razem rozpocznijmy Nowy Rok Akademicki 2020/2021

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.