Strona główna / News / Inauguracja Nowego Roku Akademickiego 2019/2020 za nami – teraz czas na naukę

Inauguracja Nowego Roku Akademickiego 2019/2020 za nami – teraz czas na naukę

inauguracja, sztandar, godło, studenci

Dziękujemy, że tak licznie byliście z nami. Inauguracja nowego roku akademickiego to najbardziej uroczysty i podniosły moment w życiu akademickim Uczelni Vistula.

Frekwencja w czasie uroczystości była fantastyczna. Największa nasza aula wypełniła się po brzegi. Dopisali studenci, kadra dydaktyczna i nasi goście honorowi, w tym przedstawiciele uczelni wchodzących w skład Grupy Uczelni Vistula. Po raz pierwszy ceremonię uświetnił Akademicki Kwartet Muzyczny.

Tradycyjne mowy wygłosili rektorzy uczelni: dr hab. Wawrzyniec Konarski, J.M. Rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz dr hab. Jolanta Żyśko, J.M. Rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Z wykładem motywacyjnym wystąpiła prezes zarządu Uczelni Vistula, Marzena Miaśkiewicz.

Nowy rok akademicki rozpoczynamy z radością i satysfakcją. Jest nas coraz więcej. Notujemy wzrost zainteresowania ofertą naszych szkół. Mamy studentów już ze 100 państw i jesteśmy niekwestionowanym liderem w umiędzynarodowieniu. Przybywa nam również polskich studentów – wzrosty są kilkunastoprocentowe.

Jednocześnie cała Grupa Uczelni Vistula rośnie. W tym roku Olsztyńska Szkoła Wyższa im. J. Rusieckiego połączyła się z Wyższą Szkołą Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie.

Akademia Humanistyczna im. A. Gieysztora w Pułtusku zainaugurowała zaś nowy rok akademicki jako filia Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Uroczystość Inauguracji, która odbyła się 6 października poprowadził dr hab. Radosław Lolo – Dyrektor Szkoły Doktorskiej Vistuli.

Ciepłym i optymistycznym przemówieniem przywitał studentów oraz zaproszonych gości: Rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula – profesor Wawrzyniec Konarski, przy silnym wsparciu obecnych podczas uroczystości: prezes Grupy Uczelni Vistula – Marzeny Miaśkiewicz, prorektor ds. Studenckich AFiB Vistula – dr Marii Gasińskiej i dyrektor generalnej – Barbary Smuk. Fascynujący wykład inauguracyjny: Dyplomacja w krzywym zwierciadle, wygłosił amb. dr Zdzisław Rapacki.

Vistula umacnia pozycję na rynku edukacyjnym. To dla nas wszystkich dobra prognoza na przyszłość.

Powodzenia w Nowym Roku Akademickim 2019/2020!

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43