UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / IMEX University Challange – studentki SGTiH Vistula w finale konkursu

IMEX University Challange – studentki SGTiH Vistula w finale konkursu

plakat, forum, kobiety, fotografie

IMEX University Challange jest adresowany do studentów ostatnich lat kierunków związanych z branżą turystyczną. To konkurs, który umożliwia młodym ludziom wykazanie się kreatywnością w planowaniu wydarzeń.

W finale znalazły się studentki Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawnej Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji) – Taisiia Mezhirova oraz Natali Haichuk.

Nagrodą dla zwycięzców każdego z sześciu półfinałów jest udział w największych europejskich targach przemysłu spotkań IMEX we Frankfurcie, na których zaprezentują swoje projekty i zawalczą o udział w konferencji MPI World Educational Congress w Indianapolis w USA.

Konkurs University Challange jest organizowany w ramach Future Leaders Forum, które odbędzie się podczas siódmej edycji Meetings Week Poland (MWP).

Future Leaders Forum jest dedykowane studentom, którzy chcą dowiedzieć się więcej o przemyśle spotkań, nawiązać kontakty branżowe, rozwijać swoje umiejętności, a także uczyć się od najlepszych. Program konferencji będzie oparty na całodziennych warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów z dziedziny turystyki biznesowej z całego świata. Dla młodych ludzi jest to unikalna okazja do zawarcia nowych znajomości oraz możliwość rozwijania swojej kariery w przemyśle spotkań.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.