UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum 2020 – dołącz do wydarzenia online

IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum 2020 – dołącz do wydarzenia online

wydarzenie online, plakat, fotografie, vistula, uniwersytet

Nie możemy spotkać się osobiście. To wielka szkoda, ale na szczęście działa Internet. Przenosimy się więc do sieci!

XV edycja IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum odbędzie się w formule online event 24 kwietnia 2020 r. Start o godz. 10:00. Jeżeli chcecie wysłuchać wybitnych ekspertów z branży spotkań i wymienić z nimi poglądy, dołączcie.

IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum to międzynarodowa konferencja dla studentów związanych z branżą spotkań. Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe Turystyki Biznesowej 2B Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Forum – również jako wydarzenie online – daje unikalną możliwość „spotkania” z wieloma profesjonalistami turystyki biznesowej z całego świata.

Tematem przewodnim będzie Projektowanie wrażeń: emocje, wspomnienia i transformacje. Wykład wygłosi prof. Barbara Neuhofer z Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Salzburgu. Odbędą się też ciekawe dyskusje. Będziemy rozmawiać o pracy marzeń, sile mediów społecznościowych i o naszej przyszłości.

Udział w IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum pozwala pogłębić wiedzę i rozwinąć kompetencje. Jest też doskonałą okazją do zawarcia nowych znajomości, rozwijania kariery w przemyśle spotkań a także wzięcia udziału w konkursie IMEX University Challenge. Nagrodą dla zwycięzców każdego z półfinałów jest udział w największych europejskich targach przemysłu spotkań IMEX we Frankfurcie.

Bądźcie z nami!

24 kwietnia 2020 r. o godz. 10:00

Link do rejestracji:

https://app.evenea.pl/event/flf2020/

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.