DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Grupa Uczelni Vistula współorganizatorem Warsaw Business Game 2019

Grupa Uczelni Vistula współorganizatorem Warsaw Business Game 2019

WBG, Warsaw Business Game, logo, plakat

Zagraj w biznesową grę.

Jeśli interesuje cię biznes, marketing lub finanse, Warsaw Business Game jest wydarzeniem właśnie dla ciebie.

Grupa Uczelni Vistula jest współorganizatorem turnieju. Do współzawodnictwa już zgłosiła się nasza 3-osobowa drużyna. Mamy nadzieję, że chętnych będzie więcej. Można wygrać 3 tys. zł.

Podczas Warsaw Business Game (WBG) rywalizują drużyny z najlepszych warszawskich uczelni. Mierzą się z zadaniem konkursowym symulującym realną sytuację biznesową.

Zespoły studenckie w sposób niezależny są oceniane przez eksperckie grono jurorów. Liczy się sposób rozwiązania zadania, praca zespołowa, umiejętności analityczne, budowanie strategii i zastosowanie narzędzi dających jak największe szanse na uzyskanie zaplanowanych wyników. Konkurs zachęca uczestników do konfrontacji i pokazania nieszablonowego myślenia, kreatywności oraz innowacyjności.

WBG rozgrywane są w języku angielskim, z uwagi na coraz większą różnorodność społeczności studenckiej i wymogi globalnego świata biznesu.

Warsaw Business Game

18 kwietnia 2019, w godz. 18:00 – 21:00

WIĘCEJ: http://bit.ly/WBG2019EP

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.