UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Etyka w polityce globalnej – czy to możliwe? Global Ethics Day 2018

Etyka w polityce globalnej – czy to możliwe? Global Ethics Day 2018

Początek: śr., 17 paź 2018, 15:00

Zamiast brutalnej przemocy, empatia i  szacunek. Świat, w którym ludzie traktowaliby innych tak, jakby sami chcieli być traktowani, byłby zdecydowanie lepszy. Potrzebny jest wspólny etyczny fundament. W ramach “Globalnego Dnia Etyki”, który jest obchodzony w wielu krajach świata, zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – będziemy dyskutować o etycznych ideach, które kształtują globalną politykę, upamiętniając jednocześnie byłego Sekretarza Generalnego ONZ Kofiego Annana (1938-2018), laureata pokojowej Nagrody Nobla (wspólnie z Organizacją Narodów Zjednoczonych). To on położył fundamenty pod nasze rozumienie globalnej etyki i pokoju w XXI w. Z równą pasją prowadził batalię o prawa człowieka, jak i walkę o powstrzymanie zmian klimatu. Działalność Annana pokazuje, że wszystko co robimy jako poszczególne jednostki, może odegrać ogromną rolę. Przywództwo oznacza aktywność.

ETYKA MA ZNACZENIE!

Serdecznie zapraszamy na panel „Kształtując historię. Kofi Annan i jego walka, by ocalić świat” oraz na pokaz filmu „Center of the storm”.

17 października, godz. 15:00 Aula 2A

Uwaga! Panel będzie prowadzony w języku angielskim.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.