UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Etyka i integralność akademicka: wskazówki i ostrzeżenia dla nowych studentów Uczelni Vistula

Etyka i integralność akademicka: wskazówki i ostrzeżenia dla nowych studentów Uczelni Vistula

Początek: pon., 02 gru 2019, 14:30

Uczelnia to wspólnota, w której najważniejsza jest edukacja i rozwój człowieka. W Vistuli chcemy kształcić ludzi o szerokich horyzontach, innowacyjnych i kreatywnych, ale także wrażliwych etycznie, uczciwych i rzetelnych.

Student Help Point zaprasza wszystkich zagranicznych studentów, którzy rozpoczęli właśnie naukę w Uczelniach Vistula na seminarium pt. „Etyka i integralność akademicka: wskazówki i ostrzeżenia dla nowych studentów Uczelni Vistula”. Spotkanie odbędzie się 2 grudnia 2019 r. o godz. 14.30 w sali 113. Poprowadzi je w języku angielskim profesor Mitchell Welle.

Celem seminarium jest przekazanie wiedzy na temat uczciwości akademickiej. To fundament, na którym budujemy relacje w Uczelniach Vistula, zestaw wartości, które promują uczciwość i dobre praktyki w zakresie nauczania, uczenia się i oceny, poszanowanie godności innych, wolność słowa i prawo do merytorycznej dyskusji. Te zasady powinieneś znać i stosować w praktyce.

Serdecznie zapraszamy

2 grudnia 2019 r. o godz. 14.30, sala 113.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.