UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Dr Krzysztof Celuch ponownie przewodniczącym regionu EMEA w MPI Foundation

Dr Krzysztof Celuch ponownie przewodniczącym regionu EMEA w MPI Foundation

Dr Krzysztof Celuch, mężczyzna, fotografia

Od stycznia 2021 r. przewodniczącym regionu EMEA (Europa, Biski Wschód, Afryka) w ramach największej fundacji związanej z przyznawaniem środków i grantów na działania przemysłu spotkań na świecie – MPI Foundation, zostanie po raz drugi Polak, dr Krzysztof Celuch – wykładowca i pełnomocnik rektora Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę pokieruje on przez kolejne trzy lata trzema regionami kluczowymi dla globalnego rozwoju organizacji.

Fundacja MPI jest organizacją, która wspiera cele biznesowe i społeczność branżową poprzez finansowanie indywidualnych stypendiów edukacyjnych, grantów na badania i rozwój.

Od 2009 r., poprzez darowizny indywidualne, specjalne wydarzenia strategiczne, projekty edukacyjne oraz darowizny stowarzyszeń i korporacji, Fundacja MPI zebrała i przekazała prawie 20 mln złotych, co czyni ją jedną z największych inicjatyw w branży spotkań, wywierającą realny wpływ na rozwój branży całym świecie.

Krzysztof Celuch jest związany z MPI od początku swojej kariery zawodowej. Jest między innymi założycielem MPI Poland Club (obecnie MPI Poland Chapter), byłym członkiem zarządu głównego MPI, doradcą europejskim oraz laureatem tytułu MPI RISE Award. – Radość, jaką sprawia pomaganie, jest jednym z najważniejszych działań, które napędza mnie do kolejnych kroków zawodowych – komentuje Krzysztof Celuch. – MPI Foundation, pomimo bardzo trudnego 2020 r., pomagało i pomaga przedsiębiorcom, dlatego bardzo się cieszę, że w ciągu kolejnych 12 miesięcy będę mógł dalej wspierać członków tej organizacji.

Dr Krzysztof Celuch jest wybitnym praktykiem, trenerem, doradcą biznesowym i przedsiębiorcą. Specjalizuje się w przemyśle spotkań, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w branży MICE. Bierze udział w wielu wydarzeniach na całym świecie, gdzie promuje Polskę jako atrakcyjne miejsce dla turystyki biznesowej. W tym roku znalazł się na prestiżowej liście 100-u najbardziej wpływowych osób w branży eventowej – „All-Stars: The Most Influential People In The Event Industry” – przygotowanej przez organizatorów konkursu Eventex Awards.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.