UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Dr hab. Krzysztof Celuch nagrodzony przez Events Industry Council

Dr hab. Krzysztof Celuch nagrodzony przez Events Industry Council

Dr hab. Krzysztof Celuch, ceniony wykładowca Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula i Pełnomocnik Rektora ds. Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym został wyróżniony najbardziej prestiżową międzynarodową nagrodą przemysłu spotkań przyznawaną przez Events Industry Council (EIC). Trafił do „Hall of Leaders”.

Nagroda „Hall of Leaders” to najważniejsze wyróżnienie w branży spotkań, można je porównać do Oskara za całokształt twórczości w świecie filmu. Events Industry Council wyróżnia w „Hall of Leaders” wybitnych liderów, którzy ukształtowali branżę spotkań i wydarzeń, nadal ją rozwijają, mają wybitne osiągnięcia oraz są zaangażowani w działania charytatywne i społeczne.

Events Industry Council prowadzi program „Hall of Leaders” od 1985 roku. Po raz pierwszy w historii nagrody trafi ona do reprezentanta polskiej branży spotkań.

Kandydatów do nagrody zgłaszają przedstawiciele organizacji branżowych, prezentując ich dokonania oraz rekomendacje środowiska.

– Samo wyróżnienie to jakby wkroczenie do zupełnie nowego świata – mówi dr hab. Krzysztof Celuch. – Jako profesor akademicki i przedsiębiorca zaangażowany w rozwój spotkań doceniam fakt, iż po raz pierwszy w prawie 40-letniej historii programu został wyróżniony Polak. Dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję przez ostatnie 20 lat zrealizować liczne projekty, na czele z osobami zrzeszonymi pod szyldem Meeting Professionals International. Na pewno to wyróżnienie zmotywuje mnie na kolejne lata – podsumował.

Oficjalnie nowi członkowie „Hall of Leaders” zostaną uhonorowani podczas Global Awards Celebration, która odbędzie się w Aria Resort & Casino w Las Vegas, 10 października.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.