DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Dni z Procter & Gamble w Uczelni Vistula

Dni z Procter & Gamble w Uczelni Vistula

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: wt., 28 lut 2023, 14:40
Koniec: wt., 14 mar 2023, 16:30

Akademia Finansów i Biznesu Vistula nawiązała współpracę z nowym, silnym partnerem. To Procter & Gamble – jedna z największych firm świata, której wartość szacuje się na 326 mld dolarów. Jej marki trafiają do ponad 4 miliardów konsumentów na całym świecie. Współpraca z P&G daje ogromne szanse rozwoju naszym studentom.

Już niebawem będziemy gościć w naszym kampusie ekspertów P&G. Podczas spotkań, które odbędą się w ramach cyklu P&G Days w Uczelni Vistula poznacie ciekawych ludzi i zyskacie wyjątkową wiedzę. 

P&G jest znana jako kuźnia talentów i liderów biznesu. Tworzy dynamiczne, międzynarodowe i różnorodne środowisko pracy. Co roku dołącza do niej kilkudziesięciu praktykantów, którzy mają szansę sprawdzić się w rzeczywistym środowisku biznesowym i otrzymać ofertę stałej pracy po ukończeniu studiów. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz umiejętność analitycznego myślenia, zdolności przywódcze i umiejętności przystosowania się do zmian. 

Program P&G Days w Uczelni Vistula

  • 28 lutego, godz. 14:40 – 16:40, Aula 4 – prezentacja “P&G Europe: Supply Network Hub & Global Business Solution Hubs in Warsaw” (history, business model, roles & career opportunities, benefits) 
  • 7 marca, godz. 10:10 – 12:00, Aula 4 – interaktywne warsztaty/prezentacja “How to prepare for an interview” 
  • 8 marca, godz. 14:00 – 16:00, Aula 4 – interaktywna prezentacja “Product Management” 
  • 14 marca, 14:00 – 16:30 – zwiedzanie siedziby P&G i kawa

Serdecznie zapraszamy studentów ostatnich lat studiów. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.