UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Darmowe szkolenia dla studentów Vistuli. Zaoszczędzisz 15 tys. zł

Darmowe szkolenia dla studentów Vistuli. Zaoszczędzisz 15 tys. zł

studentka, nauka, laptop, kubek

Wznawiamy rekrutację na darmowe szkolenia dla studentów Akademii Finansów i Biznesu Vistula w ramach projektu Vistula.cert. Zajęcia będą prowadzone w trybie zdalnym oraz e-learningu, w języku polskim i angielskim. Terminy zostaną uzgodnione w najbliższym czasie.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.

Oferta jest skierowana do studentów studiów magisterskich i ostatnich 4 semestrów studiów licencjackich na kierunkach

  • Ekonomia,
  • Finanse i Rachunkowość,
  • Informatyka,
  • Zarządzanie.

Projekt składa się z 4 etapów. Uczestnicy muszą wziąć udział w każdym z nich. W pierwszym etapie mogą wybrać temat szkolenia. Kurs kończy się obowiązkowym egzaminem certyfikowanym.

To szkolenia, które na rynku mają wysoką cenę. Studenci Vistuli mogą je realizować za darmo.

Etap I

  1. ITIL Foundation – Zarządzanie usługami IT – 40 godz.
  2. BPMN – Mapowanie, modelowania i publikacje procesów biznesowych – 40 godz.
  3. Prince 2 Foudation – metodyka zarządzania projektami oparta na produktach – 24 godz. (brak wolnych miejsc).
  4. TOGAF – Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę z zakresu terminologii, struktury standardu i koncepcji TOGAF® 9.2, architektury korporacyjnej oraz sposobów praktycznego zastosowania powyższych zagadnień w przedsiębiorstwie.
    Można ją zastosować do zarządzania i sterowania projektami wszelkiego rodzaju i dowolnej wielkości – 40 godz.

Etap II

Dodatkowe zajęcia zrealizowane z pracodawcami – 40 godz.

Zajęcia będą mieć formę warsztatową i dotyczyć będą realnych przykładów zadań realizowanych w przedsiębiorstwach. Oczekiwanym efektem zajęć będzie nabycie praktycznych umiejętności, rozwiązywania problemów/zagadnień związanych z pracą w firmie.

Etap III

Wizyty studyjne u pracodawców – 16 godz.

Tematyka spotkań będzie powiązana z efektami kształcenia na kierunkach Informatyka. Zakres merytoryczny wizyt studyjnych dotyczyć będzie działalności poszczególnych działów/departamentów firm, zagadnień i zadań pracowników.

Etap IV – obowiązkowe warsztaty

Pomysł na biznes – 24 godz.

Zajęcia będą mieć formę warsztatową tak, aby studenci mogli zdobyć praktyczne umiejętności, będą pracować na konkretnych ćwiczeniach i case study.

Kompetencje komunikacyjne – 24 godz.

Praca w grupie, kompetencje interpersonalne i językowe.

Po ukończeniu szkoleń studenci otrzymają certyfikaty.

Serdecznie zapraszamy!

Jesteś zainteresowany? Napisz na vistulacert@vistula.edu.pl

Projekt jest współfinansowany z Unii Europejskiej.

Udostępnij ten post

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.