UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Czy wojna handlowa USA – Chiny? Seminarium Instytutu Badań Azjatyckich

Czy wojna handlowa USA – Chiny? Seminarium Instytutu Badań Azjatyckich

USA & China flag
Początek: śr., 26 lut 2020, 11:30

Układ geopolityczny i ekonomiczny Chiny – USA zdominował świat w 2019 roku. Obecnie widzimy, jak bardzo te mocarstwa ścierają się ze sobą, wzajemnie zwalczają, a jednocześnie są zmuszone do współpracy i porozumienia.

Czy wojna handlowa USA – Chiny jest już zażegnana, czy jest w fazie stagnacji? A może niebawem rozgorzeje z większym impetem? Instytut Badań Azjatyckich Akademii Finansów i Biznesu Vistula zaprasza na seminarium, które będzie poświęcone tym właśnie zagadnieniom. Wydarzenie odbędzie się 26 lutego 2020 r. o godz. 11:30, w sali 213. Wykład wygłosi dr Janusz Kaczurba, który specjalizuje się w międzynarodowych stosunkach gospodarczych. Dyskusję zaś poprowadzi Magdalena Rybicka, wicedyrektor Instytutu Badań Azjatyckich.

Dr Janusz Kaczurba jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego SGPiS (obecnie SGH), studiów podyplomowych w University of Chicago oraz University of California, Berkeley. Był dyrektorem Instytutu Koniunktur i Cen Handlu Zagranicznego oraz wiceministrem handlu zagranicznego. Pracował też w dyplomacji na placówkach w USA i Szwajcarii. Przez 11 lat był Stałym Przedstawicielem Polski w systemie handlowym GATT/WTO w randze radcy, ministra pełnomocnego i ambasadora. Dr Janusz Kaczurba od 8-u lat jest wykładowcą Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

26 lutego 2020 r, o godz. 11:30, sala 213

Seminarium odbędzie się w języku polskim.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.