UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Culture Fest 2019 za nami

Culture Fest 2019 za nami

Culture Fest
Początek: pon., 15 kwi 2019, 10:00
Koniec: pon., 15 kwi 2019, 17:00

Wylosowali Koreę Południową i to był strzał w dziesiątkę.

Drużyna, która podjęła się prezentacji południowokoreańskiej kultury wygrała tegoroczną edycję Culture Festival. Jury oceniało harmonię przekazu, muzykę, dekoracje, kostiumy, kulinaria, oryginalność pomysłu, pracę zespołową i poświęcony czas. W nagrodę zwycięscy pojadą na wycieczkę do ośrodka naszej uczelni w Ogonkach na Mazurach.

Pozostałe drużyny przygotowały prezentacje, które miały przybliżyć Mali, Włochy i Pakistan. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

To była już trzecia edycja Culture Festival w Grupie Uczelni Vistula. Wydarzenie jest nie tylko prezentacją różnych kultur, ale także formą integracji i wspólną zabawą.

Culture Fest jest wyjątkowym projektem, dowodem otwartości i wrażliwości na kulturową i artystyczną różnorodność, która wzbogaca nas wszystkich i inspiruje.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.