UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Culture Fest 2019 w Vistuli. Otwórz się na bogactwo innych kultur.

Culture Fest 2019 w Vistuli. Otwórz się na bogactwo innych kultur.

Początek: pon., 25 lut 2019, 12:30
Koniec: pon., 15 kw. 2019, 12:00

Prezentacja różnych kultur, integracja i wspólna zabawa – Social Club zaprasza na Culture Festival 2019. To już trzecia edycja tego wydarzenia w Grupie Uczelni Vistula.

Culture Fest jest wyjątkowym projektem, dowodem otwartości i wrażliwości na kulturową i artystyczną różnorodność. Poznasz muzykę i tańce z różnych zakątków świata, odkryjesz inne obyczaje i skosztujesz wyjątkowej kuchni. Odbędziesz wspaniałą podróż, bo różnorodność kulturowa wzbogaca i inspiruje. Pozwala pokonywać ograniczające przekonania i nawyki.

W ciągu dwóch miesięcy cztery grupy studentów Grupy Uczelni Vistula pokażą kulturę różnych, wylosowanych krajów. Na przygotowanie prezentacji są tylko dwa tygodnie.

Oceniane będą:

• harmonia przekazu;
  • muzyka;
  • dekoracje;
  • kostiumy;
  • kulinaria;
  • oryginalność pomysłu;
  • praca zespołowa;
  • poświęcony czas.

25 lutego – pierwszy zespół zaprezentował Mali.

Kolejne pokazy odbędą się:

• 11 marca;
  • 25 marca;
  • 8 kwietnia.

Gala Culture Fest odbędzie się 15 kwietnia.

Na najlepsze zespoły czekają nagrody.

Serdecznie zapraszamy!

Uczelnia realizuje projekty