UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Culture Fest 2019 w Vistuli. Otwórz się na bogactwo innych kultur.

Culture Fest 2019 w Vistuli. Otwórz się na bogactwo innych kultur.

Początek: pon., 25 lut 2019, 12:30
Koniec: pon., 15 kwi 2019, 12:00

Prezentacja różnych kultur, integracja i wspólna zabawa – Social Club zaprasza na Culture Festival 2019. To już trzecia edycja tego wydarzenia w Grupie Uczelni Vistula.

Culture Fest jest wyjątkowym projektem, dowodem otwartości i wrażliwości na kulturową i artystyczną różnorodność. Poznasz muzykę i tańce z różnych zakątków świata, odkryjesz inne obyczaje i skosztujesz wyjątkowej kuchni. Odbędziesz wspaniałą podróż, bo różnorodność kulturowa wzbogaca i inspiruje. Pozwala pokonywać ograniczające przekonania i nawyki.

W ciągu dwóch miesięcy cztery grupy studentów Grupy Uczelni Vistula pokażą kulturę różnych, wylosowanych krajów. Na przygotowanie prezentacji są tylko dwa tygodnie.

Oceniane będą:

 • harmonia przekazu;
 • muzyka;
 • dekoracje;
 • kostiumy;
 • kulinaria;
 • oryginalność pomysłu;
 • praca zespołowa;
 • poświęcony czas.

25 lutego – pierwszy zespół zaprezentował Mali.

Kolejne pokazy odbędą się:

 • 11 marca;
 • 25 marca;
 • 8 kwietnia.

Gala Culture Fest odbędzie się 15 kwietnia.

Na najlepsze zespoły czekają nagrody.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.