UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Business & Education – CITI

Business & Education – CITI

Nasze zaangażowanie, aby zapewnić studentom Uczelni Vistula całościowe spojrzenie na krajobraz biznesowy wykracza poza zajęcia dydaktyczne. W tym tygodniu w programie Business & Education mieliśmy przyjemność prowadzić warsztaty we współpracy z CITI Bank, globalną instytucją finansową. Zdobyte spostrzeżenia były naprawdę oszałamiające

Eksperci CITI Bank przeprowadzili naszych studentów przez zawiły świat przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML). Proces ten jest kluczowy w zwalczaniu globalnych zagrożeń, takich jak terroryzm, handel narkotykami i handel ludźmi. Dyskusje, które toczyły się w trakcie warsztatów, uwydatniły kluczową rolę, jaką instytucje finansowe odgrywają w przestrzeganiu światowych standardów bezpieczeństwa.

Zajęcia pozwoliły na fascynującą eksplorację rewolucyjnych technologii i domeny finansowej. Chociaż technologie te otwierają nowe możliwości, rodzą również wyzwania, szczególnie w dziedzinie rynku akcji. Dyskusja dotyczyła znaczenia czujności, jaką należy zachować w obliczu pojawiających się zagrożeń.

Eksperci CITI Banku zapewnili też bezcenny wgląd w dynamikę działalności firmy, ukazując szeroką gamę możliwości pracy dostępnej dla naszych studentów.

Składamy podziękowania Edycie Tomaszewskiej, Katarzynie Bartkow i ich zespołom za nieocenione wsparcie naszego programu. Ich wkład znacząco wzbogacił naszych uczniów o wiedzę i zrozumienie, które wykraczają poza tradycyjne granice edukacji finansowej.

Bohaterem zajęć, które odbędą się 20 listopada będzie Intego Group. Warsztaty będą poświęcone analizie danych statystycznych w badaniach klinicznych.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.