UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Business & Education – Bosch

Business & Education – Bosch

Baner projektu Business and Education - Bosch

Kolejnym punktem programu dla studentów Business & Education było spotkanie z przedstawicielami firmy BOSCH. To międzynarodowy gigant inżynieryjno-technologiczny z siedzibą w Niemczech, który zatrudnia na całym świecie około 427 tys. pracowników.

Głównym punktem spotkania był wykład, który wzbudził duże zainteresowanie i uznanie.

Przedstawiciele firmy podzielili się ze studentami cennymi informacjami na temat platform usług modelowych sztucznej inteligencji w ich organizacji. Sztuczna inteligencja coraz częściej stanowi ważny czynnik wspierania procesów biznesowych. Jest wykorzystywana na masową skalę i nie jest już ograniczona do szczególnego sektora działalności. Wg prognoz AI będzie jednym z głównych czynników, który ma napędzać gospodarki przyszłości.

Podczas spotkania przedstawiciele firmy Bosch zaprezentowali także obiecujące możliwości pracy i stażu w organizacji.

Serdeczne podziękowania składamy Isroilowi Safarovowi, Jakubowi Buszewskiemu, Łucji Nieczui-Piotrowskiej i Irynie Danielewskiej za niezwykłą prezentację, która została entuzjastycznie przyjęta przez studentów Uczelni Vistula.

Bohaterami spotkania 11 marca będą zaś przedstawiciele firmy Urest.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.