UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Business & Education – J.P. Morgan Chase

Business & Education – J.P. Morgan Chase

To były naprawdę ekscytujące zajęcia. 4 grudnia gośćmi programu Business & Education byli eksperci cenionej firmy J.P. Morgan Chase. To jeden z największych holdingów finansowych na świecie z aktywami wartymi 2,5 bln dolarów. Działa w ponad 50 krajach. Jest liderem w zakresie bankowości inwestycyjnej oraz usługach dla klientów biznesowych.

Prezentacja dotyczyła m.in. historii firmy. Wyjaśniała tajemnicę, jak J.P. Morgan udało się przetrwać podczas dwóch wojen światowych i w warunkach intensywnej konkurencji. Studenci uzyskali wgląd w mechanizm controllingu produktów, zarządzanie biznesem i programami, a także w inwestycje korporacyjne, aktywa i technologię J.P. Morgan Chase. W trakcie spotkania odkryli też możliwości pracy i rozwijania kariery w J.P. Morgan.

Test przeprowadzany na zakończenie prezentacji nie tylko sprawdzał poziom wiedzy studentów, ale także doskonalił ich umiejętności krytycznego myślenia.

Serdecznie dziękujemy Magdalenie Błaszczyk za jej wkład w poprowadzenie warsztatu oraz Maciejowi Maksymiukowi za wygłoszenie efektownej prezentacji.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.