UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Bliżej sąsiadów, czyli Vistula na dniach Ursynowa

Bliżej sąsiadów, czyli Vistula na dniach Ursynowa

Początek: sob., 09 cze 2018, 11:00

Już po raz dwudziesty trzeci Ursynów będzie obchodzić swoje święto. To najważniejsze wydarzenie plenerowe organizowane corocznie przez Urząd Dzielnicy. Przy Kopie Cwila stanie ogromna scena, a Park im. Romana Kozlowskiego zamieni się w strefę zabawy i relaksu.

Ursynów, to również nasza dzielnica. Dlatego Vistula będzie obecna w czasie jej święta. Chcemy być bliżej sąsiadów, nawiązać z nimi dobre relacje, a przy tej okazji promować naszą ofertę. Będzie foto budka i konkursy z nagrodami oraz rozmowy o naszej uczelni i studiach.

Dni Ursynowa – to jak zwykle świetna muzyka. Zagrają legendarne zespoły Kult oraz IRA, a także Cleo, Lao Che, Mesajah i Afromental. Organizatorzy zapowiadają również spektakularną niespodziankę z okazji stulecia niepodległości.

Przy Kopie Cwila najdzie się wielka strefa gastronomiczna. Będzie piknik, mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz pokaz sztucznych ogni.
Zapraszamy 9 czerwca 2018 r. , Park im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cwila/Metro Ursynów

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.