UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości dla studentów Vistuli

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości dla studentów Vistuli

mężczyzna, fotel, praca, garnitur

Główną misją Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości od początku działań, jest rozwój przedsiębiorczości i wspieranie młodych przedsiębiorców w ich dążeniu do rozwijania biznesu.

Dlatego też zadecydowały, aby w tym szczególnie trudnym czasie pomóc studentom w nowym starcie.

Obecna, niecodzienna sytuacja może stanowić ogromne pole do rozwoju kreatywnych i innowacyjnych pomysłów. Modele biznesowe zmieniają się, powstają nisze, które ktoś musi zapełnić i dlatego AIP starają się jeszcze skuteczniej wspierać potencjalnych przedsiębiorców w tworzeniu nowych przełomowych pomysłów i konceptów biznesowych.

W związku z tą sytuacją AIP zdecydowały zaoferować narzędzia do rozwoju biznesu, po raz pierwszy w Polsce, w takim wymiarze i skali – to 2 miesiące programu AIP zupełnie bezpłatnie. Dzięki programowi AIP studenci mają szansę przetestować swój pomysł na biznes, korzystając z pomocy mentorów i specjalnych zniżek na usługi partnerów. Przede wszystkim mają jednak szansę prowadzić firmę online dużo taniej niż na działalności gospodarczej.

Wystarczy zadzwonić lub napisać do AIP. Formalności są załatwiane całkowicie zdalnie w 15 minut.

Link do formularza: https://aip.link/zaloz-firme-z-aip/

Zgłoszenie mailowe: letsstartup@aip.link

Telefon: 533 341 522

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.