UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Akademia Finansów i Biznesu Vistula w czołówce ważnego rankingu

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w czołówce ważnego rankingu

Absolwenci Akademii Finansów i Biznesu Vistula mogą liczyć na wysokie zarobki. Prowadzona przez nas Informatyka (niestacjonarne studia II stopnia) znalazła się w czołówce rankingu 15. najbardziej opłacalnych kierunków studiów w Warszawie. W zestawieniu zajmuje 1. miejsce wśród uczelni niepublicznych i 4. wśród wszystkich stołecznych uczelni.

Ranking powstał na podstawie badania przeprowadzonego przez Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy. Obliczono m.in. medianę średnich miesięcznych zarobków ze wszystkich źródeł w pierwszym roku po dyplomie oraz procent bezrobocia.

Absolwenci Informatyki w AFiB Vistula natychmiast po studiach znajdują pracę, a ich wynagrodzenie wynosi 9557.7 zł brutto miesięcznie. Bezrobocie w tej grupie to 0%.

Wyniki rankingu dowodzą, że nasi absolwenci są wśród osób najbardziej poszukiwanych na warszawskim rynku pracy. To kolejny sukces Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Uczelnia od lat koncentruje się na tym, aby kształcić zgodnie z potrzebami pracodawców. Te wysiłki przynoszą efekty. AFiB Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. W rankingu Perspektywy zajmuje 4. miejsce. Jest także liderem w umiędzynarodowieniu kształcenia. W 2021 r. uplasowała się na pierwszym miejscu wśród uczelni niepublicznych i czwartym wśród wszystkich polskich uczelni w kategorii Absolwent na rynku pracy.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.