UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Akademia Finansów i Biznesu Vistula w czołówce ważnego rankingu

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w czołówce ważnego rankingu

Absolwenci Akademii Finansów i Biznesu Vistula mogą liczyć na wysokie zarobki. Prowadzona przez nas Informatyka (niestacjonarne studia II stopnia) znalazła się w czołówce rankingu 15. najbardziej opłacalnych kierunków studiów w Warszawie. W zestawieniu zajmuje 1. miejsce wśród uczelni niepublicznych i 4. wśród wszystkich stołecznych uczelni.

Ranking powstał na podstawie badania przeprowadzonego przez Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy. Obliczono m.in. medianę średnich miesięcznych zarobków ze wszystkich źródeł w pierwszym roku po dyplomie oraz procent bezrobocia.

Absolwenci Informatyki w AFiB Vistula natychmiast po studiach znajdują pracę, a ich wynagrodzenie wynosi 9557.7 zł brutto miesięcznie. Bezrobocie w tej grupie to 0%.

Wyniki rankingu dowodzą, że nasi absolwenci są wśród osób najbardziej poszukiwanych na warszawskim rynku pracy. To kolejny sukces Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Uczelnia od lat koncentruje się na tym, aby kształcić zgodnie z potrzebami pracodawców. Te wysiłki przynoszą efekty. AFiB Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. W rankingu Perspektywy zajmuje 4. miejsce. Jest także liderem w umiędzynarodowieniu kształcenia. W 2021 r. uplasowała się na pierwszym miejscu wśród uczelni niepublicznych i czwartym wśród wszystkich polskich uczelni w kategorii Absolwent na rynku pracy.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.