UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Akademia Finansów i Biznesu Vistula w czołówce Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w czołówce Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023

Akademia Finansów i Biznesu Vistula utrzymała silną pozycję w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy. Uczelnia zajęła 5. miejsce w tegorocznej edycji zestawienia wśród najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula uplasowała się na 21. miejscu. Ranking ma ułatwić młodym ludziom wybór kierunku studiów i uczelni. 

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w niejednej kategorii pokonała w Rankingu Perspektywy 2023 renomowane uczelnie publiczne. Powodem do satysfakcji jest 16. miejsce wśród wszystkich polskich uczelni i 2. wśród uczelni niepublicznych w kategorii Absolwent na rynku pracy. To bardzo dobry wynik, który świadczy o tym, że absolwenci uczelni sprawnie rozwijają swoją zawodową karierę i dobrze zarabiają. AFiB Vistula jest bowiem skoncentrowana na kształceniu dla rynku pracy.

Cieszą także świetne notowania poszczególnych kierunków studiów Uczelni Vistula. Stosunki międzynarodowe ponownie zyskały najwyższe noty w zestawieniu takich studiów prowadzonych przez uczelnie niepubliczne. Ich program pozwala połączyć przygotowanie teoretyczne z wiedzą praktyczną. Studentów wspierają wybitni praktycy dyplomacji, politycy i eksperci w różnych dziedzinach stosunków międzynarodowych.

Kapituła Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 wysoko oceniła także naszą Ekonomię. Kierunek prowadzony w AFiB Vistula zajął 2. miejsce na liście takich studiów oferowanych przez uczelnie niepubliczne. Program kształcenia jest odpowiedzią na wymagania rynku. Jest konsultowany z pracodawcami sektora prywatnego i publicznego, którzy poszukują specjalistów posiadających gruntowną i aktualną wiedzę z zakresu ekonomii.

Drugie miejsce w zestawieniu zajęła także Informatyka prowadzona w Uczelni Vistula. Na wysokiej 3. pozycji uplasowały się zaś kierunki: Finanse i Rachunkowość, który wyróżnia międzynarodowa akredytacja ACCA oraz Filologia angielska, a na czwartym – Zarządzanie.

Studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula mają profil praktyczny, gwarantują zdobycie kompetencji w danym obszarze oraz umiejętności niezbędnych w relacjach biznesowych i komunikacji międzykulturowej.

Uczelnia Vistula kształci młodych ludzi z ponad stu krajów i rozwija współpracę z kolejnymi zagranicznymi uniwersytetami w zakresie wymiany studentów i kadry a także w obszarze badań naukowych. Młodzi ludzie z całego świata doceniają otwartość uczelni na świat, wielokulturowość środowiska studenckiego, wysoki poziom programów studiów po polsku i angielsku oraz międzynarodowe akredytacje: CEEMAN IQA, ACCA, PMI GAC oraz AICPA & CIMA, które są znakiem najwyższej jakości kształcenia i prestiżu.

W kategorii Umiędzynarodowienie AFiB Vistula zajęła 12. miejsce w zestawieniu wszystkich polskich uczelni.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.