DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / AFiB Vistula rozwija współpracę z Tianjin University of Technology

AFiB Vistula rozwija współpracę z Tianjin University of Technology

Na początku czerwca gościliśmy w Vistuli delegację z Tianjin University of Technology (TUT) w Chinach. Rezultatem jest podpisanie umowy o współpracy w obszarze kierunków biznesowych oraz Informatyki.

Na zaproszenie naszej uczelni przybyli do Warszawy: prof. Wang Tie, wiceprezez TUT, liu Qun –dyrektor Szkoły Języków Obcych i Kultury oraz Qiao Liyan, wicedyrektorka Biura ds. Współpracy Międzynarodowej TUT.

Program wizyty obejmował szereg wydarzeń, w tym zwiedzanie kampusu Vistuli pod przewodnictwem dr. Alego Sengula, spotkanie z dr.hab. Wawrzyńcem Konarskim, profesorem i rektorem AFIB Vistula oraz podpisanie nowej umowy o współpracy. 

Przeprowadzono też rozmowy nt. wspólnego wniosku w sprawie uczestnictwa w programie Erasmus+ oraz działań na rzecz realizacji programu wymiany studentów. Chińscy goście wzięli także udział w spotkaniu z pracownikami Klasy Konfucjańskiej i studentami uczącymi się języka chińskiego.

TianjinUniversity of Technologyjest naszym partnerem od 13-u lat. W grudniu podczas wizyty prof. Konarskiego w Chinach podpisane zostało memorandum, które przewiduje wymianę akademicką oraz studencką. Studenci kierunku Filologia z rozszerzonym językiem chińskim mogą przez semestr studiować w TUT, uczestniczyć w obozach letnich lub odbyć praktyki zawodowe w kampusie w Tiencin.

Tianjin University of Technology (TUT) to renomowana uczelnia z siedzibą w Tiencin, jednym z największych i najbardziej dynamicznych miast w Chinach. Została założona w 1978 roku. Oferuje szeroki wachlarz programów akademickich, obejmujących zarówno nauki ścisłe, jak i humanistyczne, inżynierię, technologie informacyjne, zarządzanie, sztukę oraz języki obce.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.