UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / mgr inż. arch. Michał Gołębiewski

mgr inż. arch. Michał Gołębiewski

mgr inż. arch. Michał Gołębiewski
e-mail: m.golebiewski@vistula.edu.pl
Wydział: Informatyki, Grafiki i Architektury
Kierunek kształcenia: Architektura

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, od 2021 roku doktor w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych. Prowadzi badania w zakresie stosowania technologii materiałowo-budowlanych o zmniejszonym oddziaływaniu na środowisko i rozwiązań pro-ekologicznych w architekturze. Autor i współautor publikacji naukowych oraz wystąpień na konferencjach krajowych i międzynarodowych. Wykładowca na Politechnice Warszawskiej i Akademii Finansów i Biznesu Vistula, współpracuje z Politechniką Gdańską, odbywał staż dydaktyczny na Uniwersytecie Victorii w Wellington. Prowadzi kursy fizyki budowli i budownictwa, a także przedmioty związane z problematyką zrównoważonego rozwoju i projektowania obiektów energooszczędnych.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

  • Fizyka budowli
  • Technologie budownictwa naturalnego
  • Architektura pro-ekologiczna
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.